Blogger. Geek. Techie.

Recente Foto's

 

 

Nikon V1

Vandaag een erg leuk pakketje mogen ontvangen: een Nikon V1 met 10-30mm objectief!

De Nikon 1-serie is Nikon’s antwoord op de systeemcamera’s out there, waar Panasonic een erg sterke reputatie heeft met zijn GF-1 (die ik zelf een tijdje terug op de kop getikt heb). In het kort: DSLR’s zonder spiegels :-).

Mijn exemplaar is een maagdelijk witte versie. Very much Apple like vind ik zelf. Best wel hip.

Ik heb er al een beetje mee geprutst (het slowmotion filmen – 400/1200FPS – is best wel cool eigenlijk) en ga er de komende dagen eens serieus een lap op geven. Kijken of de V1 mijn GF-1 kan doen vergeten dus.

Stay tuned.

Related Posts

  1. Nikon D7000
  2. Nikon MB-D80
  3. Nikon D90
  4. Nikon Lenscaps
  5. Nikon SB-600 Flitser
  6. Party Bus VS Nikon D60
  7. Nikkor 50mm – First Look

2 Reacties to “Nikon V1”

  1. Ik ben sinds kort een zeer blije bezitster van de GF-3. Eerlijk gezegd heb ik lang getwijfeld tussen de Nikon en de Panasonic omdat ik ook nog steeds heel graag met mijn echte Nikon DSLR werk. Uiteindelijk vond ik de V1/J1 reeks iets te beperkt en meer iets voor de gewone snelle snapshot-maker.
    Laat zeker weten of ik mijn oordeel al dan niet moet bijschaven!
    fielosophie´s meest recente artikel [type] ..Fielosophie en het zot idee der reisblog

  2. Bang afwachten eh Sophie ;-) ik ben ook heel erg tevreden van de GF-1 en nog meer van de 20mm F/1.7 lens die ik erbij kocht :p

    Wordt geen makkelijk te beaten combo…

    Maar de Nikon heeft wel enkele toffe features!


Laat een reactie achter

CommentLuv badge